| SI_Atat_Catalin_1998 a întrebat:

Salut prieteni dau funda ajutati-ma si pe mine Ma numesc Cătălin si m-am indragostit de o fata pe numele ei Geanina si sunt din comuna Pechea judetul Galati misa pus pata rau pe ia da sa incepem cu inceputul eu fata asta am vazut-o o data pe drum si mia atras atenit pana atunci nu am vazut asa o fata era foarte frumoasa si draguta si are un suflet de copill dupa aia i-am cerut cererea de prietenie pe facbook mia acceptat-o dupai am vorbit cu ia pe facbook si dupa aia i-am spus ca imi place de ia este foarte frumoasa si draguta ia mi-a spus ca nu ma cunoaste recunosc nici eu nu o cunosteam foarte bine am incercat cu mesajele intruna si dupa aia am obtinut numarul ei de telefon aprop mersi Mariane am vorbit cu ia la telefon mi-a raspuns dar nustiam ce sa-i zic ca nu le am dupa aia am aflat unde sta am fost pe acolo cand am esit dintr-un magazin de pe langa ia mam gasit cu ia am asteptato dar cand a esti a fugit ia mi-a zis ca sa grabit si dupai mi-a zis caii place de cineva dintr-o comuna alaturata si am vorbit cu cineva si mi-a spus ca a zis asa ca nu ma cunostea am nevoie de o cale cum sa o cuceresc nu stiu cum de asta vam cerut ajutorul dumneavoastra astept raspunsul vostru va multumesc apropo nu am chef de mistouri inca o data multumesc

Răspuns Câştigător
| StalkerSoul a răspuns:

Numai fii asa agitat, daca ti-a zis ca ii place de altcineva si da semne ca nici nu vrea sa stea in preajma ta de ce nu astepti? Sa vezi tu singur. daca intr-adevar place pe altcineva sau e doar timida. Asteapta numai te grabii.

| SI_Atat_Catalin_1998 explică (pentru StalkerSoul):

Sallut tovarase fata mi-a dat un raspuns ca nu ma cunoaste si ca nu stie cine sunt si nu stiu cum sa fac sa o cuceresc are un suflet de copill si este o persoana mai deosebita v-am spus am nevie de o solutii rapida multumesc

3 răspunsuri:
| robi1990 a răspuns:

Este timida si cel mai probabil a mintit ca e cu cineva, nu te lasa dar nici nu exagera cu mesajele. Baffta!

| SI_Atat_Catalin_1998 explică (pentru robi1990):

Timida este dar nu vrea sa pierd asa o fata am nevoie de o solutie care sa dea roade happy