| cobra99 a întrebat:

Salut.stie cineva un site de socializare unde sunt fete cu nr de telefon sau ceva fete singure care vor relatie serioasa

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asa ceva gasesti in site-uri de matrimoniale.Scrie pe Google.

| RAY a răspuns:

Eu inca n-am gasit fete care sa caute ceva serios majoritatea nu cauta nimic fac misto doar daca arati hot te baga in seama mai bine nu cauta pe net sincer nu sunt pers serioase doar la misto

| cobra99 explică (pentru RAY):

Nu vreau de alea de la matrimoniale laughing

| RAY a răspuns (pentru cobra99):

Eu nu vb de alea cobra si de fetele normale

| Mădă0611 a răspuns (pentru RAY):

Fetele normale au o parere proasta despre baieti, de asta nu vor nimic, nu nimic serios, nimic. devil

| RAY a răspuns (pentru Mădă0611):

Asa e, tareeeeeeeeeee

| Mădă0611 a răspuns (pentru RAY):

Nimic inseamna nici relatii, nici profitat, nimic.

| RAY a răspuns (pentru Mădă0611):

Cum noi oameni avem doar interese, ai dreptate, ti-ai dat masca jos de mult, uni au zeci de masti nu sti care e aia noua

| Mădă0611 a răspuns (pentru RAY):

Adica? Interesul meu poate sa fie linistea, si liniste poti sa ai doar nelegandu-te la cap cu altii. big grin

| RAY a răspuns (pentru Mădă0611):

Tu ai spus ca nimic inseamna nimic profitat si am spus ca asa e rar o persoana care recunoaste asta, team suparat

| Mădă0611 a răspuns (pentru RAY):

Nu, doar ca n-am inteles ce ai zis, nici acum n-am inteles. Am zis ca unele persoane au un interes mai mare in a avea liniste decat in a umbla cu baieti/fete, cu atat mai mult din interes, care inseamna sa te vinzi, nu stiu cata liniste au persoanele care se vand.

| RAY a răspuns (pentru Mădă0611):

De liniste vorbesti eu vb de profit material, linistea e buna ce sa spun

| OnuOnulică a răspuns:

Socializeză aici http://www.omegle.com/

| NYK4u a răspuns:

Cauta si tu pe google site-uri de matrimoniale.