| alex1aki a întrebat:

Cum ii arat unei fete ca o plac?

ps Fata este destul de timida si evita contactul fizic in exces si se ascunde caand roseste (mai mereu ) si mama sa nu o lasa cu siteuri de socializare si nu are telefon (ptobleme financiare pentru telefon ) ea nu vrea site de socializare

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ai pus intrebarea asta de cel putin 15 ori,pana acum.
De ce te simti atat de neajutorat si nu-ti folosesti mintea cu care esti inzestrat si caracterul tau masculin?
Fa-te placut,inconjoara fata cu atentie si gentilete,fii amabil si dragut,zambeste-i,vorbeste-i, incurajeaz-o sa-ti raspunda, ai rabdare cu ea, nu e mare lucru!
Poti intreba de trei sute de ori si-ti poate raspunde fiecare user de pe site, solutia e in tine si in comportamentul tau!
Intelege!

| Miauti a răspuns:

Cumparai un telefon... ti as sugera un tel ieftin. Daca ii cumperi sau ii dai un tel scump ( smartphone) s-ar putea sa creada ca vrei sa faci sex cu ea ( adica sa ramana datoare) si sa nu fie abonament. Ata timp cat comunici cu ea prin sms sau tel, e bine.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cumpara-i o floare, o ciocolata. Fii mereu in preajma ei. Ajut-o. Nu-i greu. Orice om stie ce trebuie sa faca.

| neutrino a răspuns:

Ofera-i un telefon si in acest fel ai calea deschisa spre ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum a spus si vanesa, incearca sa o sustii, sa ii fii alaturi mereu tongue cand are nevoie de ceva sa ii poti oferii, sa nu o lasi sa creada ca e singura, e slaba. happy fa-o sa creada ca tu mereu vei fii langa ea. happy

| xPegasus a răspuns:

Incearca sa o sustii, sa o faci sa se deschida iar dupa un timp sa faci un pas mai important