| ÎngerCretin a întrebat:

La scoala am spart un geam de la o usa (partea de jos) cu sarma.Am dat cu piciorul de forma si s-a spart o bucata din el(era deja spart) iar directorul m-a pus sa platesc. Tot un geam cu sarma (in interior), 80 x 60, cel mai ieftin, cam cat ar costa?

5 răspunsuri:
| stefangs a răspuns:

Costa cam 300 ron un geam din asta am spart si eu si atat am dat

| ÎngerCretin explică (pentru stefangs):

Sa stii ca nu costa 300 lei happy. In + e 85 pe 45 iar costa 60 lei. I-am intrebat pe paznicii scolii. Mi-au zis ca pe banii acestia comanda si geam, isi opresc si ei pentru a-l monta.

| stefangs a răspuns (pentru ÎngerCretin):

Depinde de unde il iei mie 100 ron mi-a cerut numai mecanicul scolii sa il monteze rolling on the floor si a trebuit sa umblu si dupa el sa gasesc de unde sa iau

| ÎngerCretin explică (pentru stefangs):

laughing)))