| Toxxicc a întrebat:

Am si eu o mica mare intrebare: pot primi bursa de merit daca nu am depus fisa? Adica eu cel putin m-am trezit pe afisul cu bursele de merit chiar daca nu am depus fisa (mentionez ca am depus-o anul trecut ). Ty!

2 răspunsuri:
| jj95 a răspuns:

Nup nu vei primi bursa fara fisa depusa, fisa trebuie depusa in fiecare an.
Bafta!

| Toxxicc explică (pentru jj95):

Si atunci care ar fi motivul pentru care m-a pus pe afisul cu burse? Nu sunt singura care a fost pusa fara sa depuna fisa.happy