| Ziser a întrebat:

ce ati vrea sa vedeti la un vlogger? Cel mai bum răspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| Dia007 a răspuns:

Pentru mine:
Trebuie sa ai calitate audio/video TOP
Trebuie sa te documentezi bine inainte sa vorbesti despre o chestie, sa o prezinti spirt
Nu prea lung (poate plictisi), fara pauze inutile ar fi indicat.
Cu siguranta vreau sa raman, la sfarsit, in suspans, ca sa vad ce se intampla in urmatorul clip.
Cat despre subiecte, incearca sa alegi 2-3 chestii ce te pasioneaza si stii ceva despre ele. Sa faci vloggul atat de interesant incat, de exemplu, eu neffind pasionata de jocuri, sa ma faci sa joc un joc ce iti place tie.
Asta as numi eu un vlogger bun happy
+ incearca sa vezi alte vlog-uri, vezi cum se descurca lumea si ce stil abopta ei.
E o parere. Mai asteapta sa vezi ce zic si altii.
Succes!

6 răspunsuri:
| JohnyMoga a răspuns:

1. Brandul din spatele blogului
2. Un blog bun este produsul urmatoarelor insiruiri de cuvinte: „Atentie, timp, interes". Un blog interesant spune o poveste, iar tu esti curios sa o ascult.
3. Blogurile bune sunt facute de paragrafe.
4. Un blog reusit are stil.
5. Un blog bun te impresioneaza intr-atat incat iti incepi propriul blog.
6. Blogurile bune sunt cele care iti ofera informatii de calitate.
big grin

| RRRoooBBBeeeRRRtttt a răspuns:

Trebuie sa scrie repede happy

| Dia007 a răspuns (pentru JohnyMoga):

Intreba de video bloger / vlogger

Răspuns utilizator avertizat
| Prezidentul a răspuns:

Eu as vrea sa vad la un vlogger ceva NOU, nu copii dupa PEW sau altii. Ceva original!

| Kandia15 a răspuns:

Amuzament, chestii interesante de care habar nu aveam. Sa nu fie ipocrit si increzut. Sa isi dea meeting cu fanii big grin. Si desigur, sa fie ORIGINAL