| alexutza2000 a întrebat:

Cum vedeti casa sau camera visurilor voatre ? as vrea mai multe detalii ! cel mai bun raspuns primeste funda !

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! uite, cand eram mica si mergeam la scoala, treceam pe strada celor mai frumoase case, mereu imi ziceam in minte.de ce nu am si eu o casa ca a lu X? m-am casatorit si si am stat la oras 18 ani la bloc, dupa 18 ani, am revenit in satul natal si am casa mult visata.iar restul nu mai conteaza, am liniste, dragostea sotului, a copiilor, ce as mai putea dori? am gradina mare cu pomi fructiferi, banca in gradina e o minune sa stai vara in mijlocul pomilor...
O zi buna!

| alexutza2000 explică (pentru caramela):

Foarte frumos! de abia astept ca si eu sa am acea casa! casa visurilor mele

2 răspunsuri:
| ccedryk a răspuns:

Camera...hmm.plina de cur*e si navete de bere, marijoana si restul!