| TheKillerOfKillers a întrebat:

Cine a jucat Mafia II? A fost usor/greu? Ce capitol v-i s-a parut mai usor/greu?

Răspuns Câştigător
| cristiiiiiii a răspuns:

Capitolul 15 cel mai dificil iar cele mai usoare primele 6

12 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

Eu l-am terminat. nu pot spune ca a fost nici prea greu dar nici prea usor

| TheKillerOfKillers explică (pentru cristiiiiiii):

Ce capitol t-i s-a parut cel mai greu si cel mai usor?

| TheKillerOfKillers explică (pentru cristiiiiiii):

Am auzit ca capitolul 15 are un final trist. Asa este? De ce este trist?

| cristiiiiiii a răspuns (pentru TheKillerOfKillers):

Vrei sa ma apuc sa iti povestesc tot jocul?

| TheKillerOfKillers explică (pentru cristiiiiiii):

Am o intrebare dar nu are legatura cu intrebarea: Dupa poza de la contul de TPU sa inteleg ca joci Metin2 Ro. Ai un cont de lvl 30+? Daca ai contacteaza-ma la ID-ul aalex206@yahoo.com. Lasa si tu ID-ul aici ca sa stiu sa Ti-as multumi foarte foarte mult! Te rog!

| TheKillerOfKillers explică (pentru cristiiiiiii):

NUlaughing Lasa nu mai povesti.

| cristiiiiiii a răspuns (pentru TheKillerOfKillers):

Numai joc din mai 2010. m-am lasat la lv 74

| TheKillerOfKillers explică (pentru cristiiiiiii):

Mai ai vreun cont de lvl 30 asa? Sau pe asta de 74 mai ii ti minte datele?

| TheKillerOfKillers explică (pentru cristiiiiiii):

Uita-te pls la noua intrebare. Este despre metin. Poate nu o sa stii dar in fine.

| cristiiiiiii a răspuns (pentru TheKillerOfKillers):

Capitolul 15 cel mai dificil iar cele mai usoare primele 6

| danyshatAT a răspuns:

Capitolul 14 a fost putin mai greu dar am reusit sa-l termin happy