| adrili10 a întrebat:

daca ma masturbez langa o persoana in pat acea persoana poate ramane insarcinata sau daca pe cearceaf e sperma poate ramane inasrcinata. raspuns rapid dau funda.

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu poate ramane insarcinata straight face inainte sa te masturbezi mai informeaza-te si tu, ca daca nici asta nu stii poti oricand face o tampenie!

| onasis1961 a răspuns:

Cum să rămâi însărcinată din aşa ceva! Iar cel care s-a masturbat în pat cu tine (bănuiesc că este pretenaşul tău)Nu putea să meargă la baie, să nu te mai crizezi tu atât.Să fii Iubită Maxim! A! Am uitat. Să nu dormi cu cearceaful între picioare că este Pericol maxim.PA!

| ROB3RT89 a răspuns:

Fi serios si lasa trolling-ul asta ieftin! Ai crescut in porumbi si chiar nu poti sa-ti dai seama? Daca se freaca cu pasarica de cearceaf si ajunge sperma in vagin, atunci poti sa-ti faci griji! Pana atunci distractie placutahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing

| MrSoapte a răspuns:

Nu combina laxativele cu bere, cand ai proba orala...ca ajungi sa te gandesti profund, sa te caci in ea de scoala

| Deliα a răspuns:

Nu poate ramane insarcinata decat daca iti bagi jucaria in jucaria ei laughing