| andyyman a întrebat:

Eu sunt un gen de om cam "ofticat". Adica ma enervez repede. Daca cineva comenteaza sau face misto de mine, ma enervez si sar la bataie.Cum pot rezolva chestia asta? Am incercat deja sa nu mai bag in seama oamenii care comenteaza sau ceva de genul asta, dar nu pot, pur si simplu.Imi vine sa ii bat de sa le sara mucii.Va rog, ajutati-ma sa scap de chestia asta. FUNDA

Răspuns Câştigător
| Miriiii a răspuns:

Buna`laughing si eu sunt cam la fellaughing si opus x_X sunt fatalaughing)

Partea buna este ca stiu cand sa ma opresclaughing sau nu sillythinking in fine:*

Ar trebui sa nu iti mai pese de ceea ce spun altii si sa ii lase sa te comenteze pan`le`o venii spumelelaughing
Ca nalaughing cine nu este barfit sau necomentatlaughing) nu este omm happy
sau na poate le place sa te manace atat de curlaughing

in fine treci peste nu ii lasa sa te doboare dct cu un comenatriu adus la adresa thahee hee
sau mai binehee hee da`le o replica inapoihappy

Ceva sa ii usturelaughing
;*

Sper ca te-am ajutat happy daca nu mai vbm:* dai mesaj

wave ceaw

; x

2 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Baiete.Cu parere de rau trebuie sa consulti un psiholog pentru ca deja este problema la tine, daca sari la bataie pentru orice nimic.Asta este deja problema de natura psihologica.Du-te si vezi ca poate iti vei reveni sau macar ai sa te ameliorezi putin.

Răspuns utilizator avertizat