| alex995 a întrebat:

fac sala de o luna si ceva dar am decat 22 de sedinte am 17 ani si 1.90 inaltime cam in cat timp imi pot lati spatele pentru ca mam luat dupa cineva si mi-a zis sa fac piept + spate in aceeas sedinta. acuma nu stiu daca e bine de aceea va intreb

1 răspuns:
| greyhound a răspuns:

Of, numai profesori!
Nu e bine ce ti-a zis, e gresit. Faci o grupa mare si una mica in aceeasi zi, nu doua mari.
Ca sa apara rezultatele, du-te in continuare la sala si dupa vreo 6 luni poti vorbi de spate lat si alte performante.