| Roby_Miklos_1999 a întrebat:

..Ieri am dat proba la Romanii au Talent.
Si cand am terminat mi-au spus "Daca nu te vom suna in 10 zile inseamna ca nu mergi mai departe"
Ce sa cred?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sa crezi exact ce ti-au spus. Inseamna ca nu au luat o hotarare pe loc, urmeaza sa analizeze prestatiile fiecarui concurent si sa aleaga pe cei care vor continua dupa care o sa comunice numai celor alesi. Nu primesti telefonul inseamna ca nu mergi mai departe.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca te suna in zece zile inseamna ca mergi mai departe.Ce este asa de greu de inteles?

| AvalohAlyn a răspuns:

Pai exact ce ti-au spus.Ei o sa analizeze video-urile si o sa ia o decizie si o sa te anunte daca te-au ales sa mergi mai departe in competitie.Deci e simplu.Succes

| Fatamuntilor a răspuns:

Ai inteles perfect.
Trebuie sa intelegi ca nu poate sa dea drumul chiar la toti...
Dar poate vei trece.

| Peridava a răspuns:

E o forma discreta de refuz.

| Roby_Miklos_1999 explică (pentru Peridava):

Asa le.au spus la toti...