| anonim_4396 a întrebat:

implinesc 17 ani pe 7 decembrie si am 1.77 m( m-am masurat la inceputul lunii). mama are 1.62 si tata are1.82 m. eu mai am sanse sa apuc 1.83 m avand in vedere ca mai sunt 2 sau 4 ani de crestere? sau macar 1.80 m? funda!

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ai mari sanse in special daca practici si un sport

| drogh a răspuns:

Inca te dezvolti, daca te apuci si de un sport fii sigur ca te mai inalti.

| andreea24maria a răspuns:

Esti in dezvoltare, inaltimea ta nu depinde neaparat de inaltimea parintilor, e ceva genetic asa ca stai linistit......nu uita de funda