| Cry11 a întrebat:

Priviti un joc: Mergand prin padure cu un pistol cu un singur glont va intalniti cu un leu, o maimuta, si o zebra. Ce faceti ca sa treceti mai departe? Primul care imi da raspunsul corect primeste o funda.

P. S. Nu puteti sa va intoarceti din drum.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Maimuta las-o dracu' ca nu-ti face nimic. Impusti zebra si leul se va repezi sa o manance. In timp ce el e ocupat cu asta tu-ti vezi de drum.

6 răspunsuri:
| kyacristian a răspuns:

Nu au ce cauta animalele astea prin padure! Ele traiesc in jungla!

| Salontanul a răspuns (pentru kyacristian):

Si unde scrie ca in jungla nu sunt paduri? N-ai auzit de padurile virgine din jungla amazoniana? Daca nu stii nu te baga! Numai de dragul de a da un raspuns in alte situatii poti face mult rau.Ai ajuns tu un mucea sa ma inveti pe mine carte! Cred ca nu stii nici cum te cheama dar nici nu vrei sa pricepi.

| kyacristian a răspuns (pentru Salontanul):

Amazonul este in Brazilia iar Leul si Zebra traiesc in Africa! Te rog frumos nu-mi mai ocupa timpul! Am un joc de terminat cu Cry11.

Cry11 astept cu nerabdare rezultatul la joculetul tau!

| Salontanul a răspuns (pentru kyacristian):

Habar n-ai de geografie. Mai desteptule! Du-te si joaca-ti jocul idiot dar uita-te intai la padurile din jungla africana: http://www.buzznews.ro/......-africana/ Eu ti-am dat un exemplu mai cunoscut pentru nivelul tau de cultura dar se pare ca pricepi greu si uiti repede.

| Cry11 explică:

Chiar daca raspunsul lui Salotanul nu este cel corect a fos unul ingenios asa ca l-am declarat castigator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Impusti maimuta, leul se va speria si va fugi, zebra da-o-n ***.