| maryo238 a întrebat:

vreau sa imi fac o placuta cu 'atentie caine rau' dar personalizata. ceva de genu: http://s1300.photobucket.com/......d.jpg.html
cam cat m-ar costa sa o scot la un print shop, sau undeva unde se scot poze mai mari, plastificata? daca stie cineva, cam cu aproximatie. si despre placuta ce parere >aveti?:

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce vrei personalizata?
Cauta in Dedeman, eu de acolo am luat.
Am dat 10 lei.

| maryo238 explică (pentru anonim_4396):

Da stiu, am gasit in baumax 16 lei. dar eu o vreau pe aia din poza. big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru maryo238):

As vrea si eu ceva de genu.

| maryo238 explică (pentru anonim_4396):

Tu ce caine ai?

| anonim_4396 a răspuns (pentru maryo238):

Am un ciobanesc carpatin.
Nu e unul obisnuit. devil

| maryo238 explică (pentru anonim_4396):

Ahalaughing si de ce spui ca nu e unul obisnuit? app, de unde esti? big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru maryo238):

E modificat (genetic).laughing Sunt din Is.
Cainele de la avatar este al tau? Am vazut un caine ca ala in filmul "Next friday".

| maryo238 explică (pentru anonim_4396):

Nu este al meu, dar voi avea un bull terrier. eu is din Suceava. baga-ma in lista de mess: mario_red23@yahoo.com
si cum adica e modificat ma?laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru maryo238):

Nu e modificat mă, adică e mai robust fată de alti carpatini.(Asa imi place mie sa ii spun)

| maryo238 explică (pentru anonim_4396):

Da-mi un email cu nniste poze daca vrei. mario_red23@yahoo.com