| k3nzorr a întrebat:

Salut tuturor, am o problema cu photoshop-ul. Creez un layer, il editez etc... iar dupa ce pun text si vreau sa ii schimb culoarea, orice culoare i-as pune, textul ramane tot gri... se poate modifica doar in negru si alb, restul culorilor nu merg straight face Imi puteti spune ce pot face ca sa rezolv problema? Mentionez ca am reinstalat ps, mi-a mers un timp (5 min maxim) apoi iar nu mi-a mai mers.

Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| xXxXxCataxXxXx a răspuns:

Cand pui un text nu iti apare un alt layer doar pentru text?

| k3nzorr explică (pentru xXxXxCataxXxXx):

Am rezolvat problema, am reinstalat windowsu apoi toate programele la loc si acu merge. Multumesc oricumwinking