| 123131 a întrebat:

Vreau sa imi iau de la romtelecom un router wireless hg655d si vreau sa stiu care este distanta maxima de a prinde internet prin wireless. Dau funda!:X

3 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Am la tara la socara mea si pot spune ca sunt f multumit. E o casa veche cu ziduri f groase si routerul e in camera din fata si bate lejer pana in ultima camera, ce sa mai zic k si in fata casei are semnal super. se merita

| 123131 explică (pentru eurynomus):

Si ce distanta ar fi din ultima camera pana la prima?

| eurynomus a răspuns (pentru 123131):

Vreo 8 metri dar zidurile sunt f groase si in conditiile in care usile sunt inchise. eu sunt multumit de el