| Drew_Andrei_2000 a întrebat:

Salut vreau sa va întreb daca merita sa iau un pui de amstaff corcit cu tosa inu? Cine ma lămurește

5 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Ce vrei sa spui prin : merita? amstafull e ca oricare alt catel.depinde pentru ce il vrei de intrebi daca merita.

| Drew_Andrei_2000 explică (pentru katy):

Adică un pui de amstaff corcit cu tosa inu iasă mai bun ca pitbulul?

| Drew_Andrei_2000 explică (pentru katy):

Adică un pui de amstaff corcit cu tosa inu iasă mai bun ca un pitbull?

| katy a răspuns (pentru Drew_Andrei_2000):

Il vrei pentru batai sau ca sa-l cresti?

| katy a răspuns:

De unde esti? oare cum ar fi daca si parintii tai te-ar da sa te bati cu altul, pentru a lua bani de pe urma batailor cu tine? Nesimtitule, pune mana si munceste nu maltrata animalele! M-am saturat s avad animale chinuite din cauza unor oameni infecti ca tine!