| anonim_4396 a întrebat:

Salutare.Am scris ceva la contact si am vazut ca echipa TPU si-a luat vacanta de pe 20 decembrie pana pe 4 ianuarie. Pana atunci ramane satul fara caini, nu se maianalizeaza nimic manual daca Cristina s-a dus sa taie porcul la socru-su?

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Presupun ca se bazeza pr rabdare utizatorului si bunul simt al celor care incalca regumentul
Cred ca Cristina se va lua de cap cand va ajunge la birou!

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Ahh,daa,mi-ai luat vorba din gura.Ce va fi aici va fi mai ceva ca in compozitia de sarmale si carnati.laughing

| William a răspuns (pentru Fatamuntilor):

" bunul simt al celor care incalca regumentul" rolling on the floor daca ar avea bun simt nu ar incalca regulamentul.

| Gizăz a răspuns (pentru William):

You sir are right!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine-i Cristina?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Admina,cea care iti sterge din raspunsuri si cea care are grija sa nu fie debandada pe aici.big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cea care a instaurat anarhia, deci.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Doar 1? cred ca aici se potriveste raspunsul "wtf". nu face bani site-ul sau ce? sunt siguri ca sunt multi care ar ajuta pe gratis. am facut.-o pentru atatea site-uri si nu e ca am cerut un ban, sunt sigur ca mai sunt prosti ca mine. mi se pare cam aiurea ca doar o persoana sa aiba grija de ditamai site-ul.