| nyoentox2002 a întrebat:

Salutare,îmi dați idee de cursuri de calificare pentru un job bine platit după ce termin cursul să mă pot angaja direct!

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu stiu ma gandesc la ceva cursuri de calificare care sa iti deschida oportunitati catre a lucra in 'afara' mai mult, gen in santiere acolo ca si calificat!
exista si aici cursuri si calificari dar nu stiu ce salarii asa mari iti pot oferi...insa nu este exclus

| Furnicuta000 a răspuns:

Frizer

| nyoentox2002 explică (pentru Furnicuta000):

La frizerie e mare concurență! Și trebuie să știi sa tunzi calumea, că daca as avea toată ziua clienți că mine mi s-a duce pe pl toata carierea, mai degrabă stivuitorist, operator cnc!