| bubuuuuuuu a întrebat:

Salutare tuturor :*. Se apropie ziua mamei mele dar si majoratul unei prietene si sunt in pana de idei sad mi.ar prinde bine niste pareri despre ce cadouri sa iau big grin. Dau fundita love strucklove struck

2 răspunsuri:
| Ichnat a răspuns:

Mamei mele ii dadeam de obicei ceva facut de mine... chiar daca arata odios (gen cadourile mele) ii placeau pentru ca stia ca m-am straduit s-al fac happy

Iar pentru prietena nu stiu ce sa zic... Un film, un iesit afara la suc, ceva care sa face-ti impreuna, ca doar de acea sunteti prietene happy

| andru10best a răspuns:

Mamei tale sa ii cumperi o geanta, o esarfa, o carte utila care i-ar face placere sa citeasca.
Prietenei tale poti sa ii cumpara un tricou alb pe care sa scrii cu marker cateva cuvinte care o reprezinta sau care au ramas in istoria prieteniei voastre SAU un cufar mititel plin cu banuti galbeni si in care sa pui cateva accesorii gen cercelusi, lantisor, cercei si o harta care sa simbolizeze traiestoria prieteniei voastre. Uite aici mai multe idei http://www.surprizewow.com/blog/