| BRG a întrebat:

Sărut mîna, bună ziua vă plac parcurile din București?

Răspuns Câştigător
| micky19 a răspuns:

Sunt frumoase, fiecare e special in felul lui, eu stau in Bucuresti sunt aproape de parcul IOR si pot spune ca l-au facut foarte frumos.

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Nu ma pot pronunta, pentru ca nu sunt din Bucuresti, am fost doar o data cand aveam 18 ani:d o zi buna!

| PetreConstanta a răspuns:

Da de ce nu

| Азбука a răspuns:

Ne place orice, doar ca pe tine nu te mai suportam!

| meduzzza a răspuns:

Da foarte mult am fos acum un an. Foarte fumos.

| MissBeer a răspuns:

Ador aproape toate parcurile din Bucuresti, mai putin pe cel mai apropiat de mine, anume Parcul Sebastian. Imi place ca acum te poti plimba cu bicicletele(inchiriate) cam in orice parc.