| anonim_4396 a întrebat:

Sărut mîna doamnelor si domnisoarelor, ce pantofi preferati, cu toc s au fără, si cîți centimetrii să fie tocul?

Răspuns Câştigător
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Buna seara!
Am o problema la piciorul stang, si de aceea nu pot purta tocuri prea mult timp. Dar la o ocazie speciala imi iau tocuri de 8-9 sau 10 cm.
Noapte buna!

14 răspunsuri:
| 4b a răspuns:

Tocurile au efecte nocive asupra sanatatiiwinking

| Brâncuşi a răspuns:

Salut Cristihappy Nu crezi ca este prea Indiscret cu saracele fete? Nu inteleg cu ce te ajuta sa stii cati centimetri port ele, dar stai m-am prins, vine ziua minunatei tale sotii si te gandesti la un cadou "inalt"winking.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Brâncuşi):

De unde stii?

| Brâncuşi a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

M-am prins ca esti un tip de treaba si am mai avut odata o conversatiehappy...

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Brâncuşi):

Scuze nu am vrut să fiu indiscret, cele bune.

| Brâncuşi a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu-i nimic a fost doar o gluma, stii tu "simtul umorului" nimic alt ceva, cele bune si tie Cristi si o seara minunata!

| Gdeni a răspuns:

Cu toc. de 15. Dar nu-i plac mamei mele laughing Ca sunt prea inalta. Ce intrebare ti-ai gasithee hee

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Gdeni):

Masajul la tălpi i ti place

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna seara!
Prefer pantofi eleganti cu toc de 10 cm.
De obicei nu prea port pantofi de acest gen, decat la anumite ocazii speciale!
Te pup dulce!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Sărut mîna masajul vă place la picioare?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună,eu prefer pantofi cu toc, până în 12 cm. Dacă vrei să faci cadou ai grijă, pentru că suntem destul de pretenţioase la acest aspect.Trebuie să cunoşti foarte bine gusturile, să ai ochi buni, mai pe scurt happy. O zi minunată!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pantofii cu toc sunt foarte frumosi, dar ii port doar la ocazii speciale(ce-i mult strica).Imi plac mult tocurile de 12 cm. Port si mai mici de 12, dar nu mai mici de 8.Numai bine.

| wforweirdo a răspuns:

Întotdeauna, fără! Urăsc tocurile.

| KameliaAura a răspuns:

Pantofi cu toc de 12-13 cmhappy