| BRG a întrebat:

Sărut mîna doamnelor și domnișoarelor, bună seara domnilor, cîți dintre dumneavoastră m-ai ascultă muzica Mihaelei Runceanu, s-au al lui IAoan Luchian Mihalea. Vă mulțumesc tuturor pentru răspuns. Voi sînte-ți T. P U.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cum sa nu ascult vocea minunata a Mihaelei Runceanu sau a cunoscutului Luchian Mihalea? Sunt doua voci superbe ce nu le vom uita niciodata.

6 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Chiar daca sunt doua voci superbe, nu imi face placere sa le ascult. Mi se face un gol in suflet.

| Mina a răspuns:

Eu ascult un post de radio online unde difuzeaza numai muzica usoara romaneasca veche. Ador versurile pieselor vechi!

| Roby67 a răspuns:

Asa o intrebare la "Sanatate"? Este o boala?
Egal, si eu ii ascult cu placere, dar foarte rar.

| angel13 a răspuns:

Eu ascult piese de'ale mihaelei runceanu big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna am si eu 13 ani si am o problema sa zic asa am un fir alb de la 10 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mihaele Runceanu-intr-adevar o voce de exceptie, printre atatea voci, nu ai cum sa o treci cu vederea.