| carmen_4289 a întrebat:

Servus!(cum zice tata) joc metin2
am de facut o nunta cu un baiat se numeste marius si are lvl 30 si nu am bani va rog ajutati-ma cei care aveti hek de yang(si mai sa stiti ca exista ca am vazut la multi sa fie clar ok?)
ma puteti contacta pe id-ul carmen_fun1
VA ROG ajutati-ma DIN TOATA INIMA MEAhappy PLIZZ happywinking

1 răspuns:
| DarkRose a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa faci ''bani curati'', nu rezolvi nimic cu HACK-UL, sparge metine poate iti pica, carti bune cum ar fi vartejul(care este 2kk) si iti pot pica multe alte carti. Nu e prea bine ca te-ai casatorit asa devreme, eu la lvl meu nu m-am casatorit.si nici nu vreau prea curand. Saptamana trecuta a fost event, au picat mingii, si cufere, la care mi-au cazut 3 bless-uri, si multe alte iteme bune. Deci concluzia este ca poti face bani fara HACK apuca-te de cautat pietre metin si succes la droptongue Aaaa si daca vei folosi hack de yang sa stii ca GM-ul te va prinde, si o sa iti iei un ban de toata fumusetea, de obicei la hack baneaza contul definitiv sau cam o luna, din cate stiu. Ai grija ce facitongue