| xxralumaryxx a întrebat:

Stiti coduri pentru haine sau pentru alte chestii la club penguin?
in afara de capul de dovleac, castile pentru puffle, jaketele, tricoul cu chitara si bani... Mai stiti si alte coduri pentru alte chestii? Ms dau vot si fundita cine imi zice macar un alt cod pentru o rochie ceva sau alte chestii mai rare mersi mult!

Răspuns Câştigător
| anda77 a răspuns:

Acestea sunt cu litere mari:
Epfagent
Ufoanzug
Ufomaske
Djubilee

4 răspunsuri:
| xxralumaryxx explică (pentru anda77):

Multumesc mult

| hakan21 a răspuns (pentru xxralumaryxx):

Sau mmcode11, mmcode 12 mmcode 13.

| Miru2004 a răspuns:

Fantasma,pumpkin1,freehood,d23exp11,dskyride,hphones1,djulibee,drumroll,pinkdojo,keyboard.

| fulgerrdog5 a răspuns:

Ufoanzug
djubilee
ufomaske
freehood
unpirata si elpirata