| BILIONERA a întrebat:

Stiu ca e o intrebare ciudata vreau sa ii fac o surpriza placuta lui mama... ca sa se bucure e un pic cam suparata si nu stiu ce sa-i fac... imi puteti da si mie niste idei ce as putea sa ii fac? va rog help me. dau funda

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Este supărată pe tine? Sau are ea alte probleme, cumpără i niste prăjituri si un buchet de flori si e super.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cum ai rezolvat cu mama ta? Ce surpriza i ai facut, sau ce i ai luat?

| Happyjump a răspuns:

Spală vasele și dă-i o felicitare

| BPAndrei a răspuns:

Nu stiu exact cati ani ai, dar daca vrei sa ii faci o surpriza mamei tale sa stii ca nu conteaza neaparat ce ii oferi. O floare, un parfum, o felicitare, important este gestul si cum ii oferi acea surpriza.