| AleConii a întrebat:

Buna, stiu ca m ai e ceva timp, dar nu mult. Mama mea a fost plecata 3 ani de langa mine, iar anul acesta este primul in care sarbatorim ziua mamei impreuna dupa atata timp si vreau sa ii fac o surpriza frumoasa... Nu stiu ce pot sa fac. Imi puteti da idei? Vaa roog. Vreau sa incep sa ma pregatesc de pe acum si vreau sa se bucure, merita enorrm, pacat ca ma are pe mine pentru ca nu sunt buna la astea. laughing >:"
Incep sa intru in panica. x_X

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
poti face un tort frumos, sa ii inviti prieteni, sa ii spui cat de mult o iubeti, sa ii cumperi un cadou frumos, si sa demonstrezi ca nu o faci doar din obligatie ci din toata inima.
O zi buna.

| DiannaDia a răspuns:

Fă un colaj cu niște poze cu voi și înrămează-l. Îi poți cumpăra o floare în ghiveci, nu un buchet... Astfel când o s-o vadă o să-și amintească cine i l-a dat, etc. Un buchet ține câteva zile... Îi pți cumpăra niște ciocolată. E complicat. N-ai dat prea multe detalii. De exemplu dacă îi place să se machieze, etc, îi poți cumpăra o trusă frumoasă de machiaj.

Ar fi frumos să-i faci si o felicitare. O să se bucure când o s-o vadă, te asigur! Pare banal, dar îi va plăcea! happy

Sper că te-am ajutat. big grin

| AleConii explică (pentru DiannaDia):

Mda, nu avem poze impreuna, e complicat. laughing Cred ca ii voi cumpara un ghiveci, ceva, nu stiu. Multumesc pentru sfat happy big grin

| godzila007 a răspuns:

Ii poti lua flori, sau daca ai cea mai multi bani stransi poti face comanda de tort la o cofetarie!