| MUFFIN0000 a întrebat:

Stiu ca suna ciudat dar din ultimul timp am senzatia ca sunt filmat.Ca in camera la mine este o camera de filmat ascunsa.Cum pot scapa de acest sentiment?

Răspuns Câştigător
| NONAME113 a răspuns:

Cauta in camera ta ''acea camera de filmat ''Daca nu o vei gasi te vei autoconvinge ca nu e nici o camera de filmat in camera si ar trebui sa iti dispara senzatia. Joci jocuri horror sau vizionezi des filme horror? Asta ar putea fi o cauza a senzatiei tale.
Funda?

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Probabil ești prea stresat. Relaxează-te și nu mai te gândi la nimic negativ.

| LostInPark a răspuns:

Inseamna ca faci ceva kinky acolo daca ti-e frica de camere. happy