| Printesicckkaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Sunt fată si am inceput sa fumez, spuneti-mi si mie niste tigari slabe si aromate.

18 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Încearcă cele de ciocolată!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru NOname):

Sau de guma de mestecat!
Nu stiu daca ai prins, dar vremuri (nu prea indepartate -sa zicem 2o-30 de ani sau mai mult) existau,, tigarete'' din guma...ne,,prosteam '' si noi rolling on the floor

Va veni zile grele pentru fumatori cu legea asta anti-fumat (scuze daca inca fumezi)hee hee

| NOname a răspuns (pentru Fatamuntilor):

M-am lăsat de vreun an.
Iar ţigările de gumă de mestecat există şi acum.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru NOname):

Bravo,ai funda (pentru ca te-ai lasat de fumat)
http://imgur.com/vEvMtS5
ps.Sa stii ca pe funda scrie numele tau,,de scena'' -sa fie clar, iar crocodilul l-am pus sa pazeasca banii=))

| Drimmero a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Alea sunt de cand lumea, si acum mai gasesti d-astea. Cand eram si noi mai gusteri ne distram ca intre prieteni cu tigarile alea ''desenate'', ziceam si noi ca fumamrolling on the floor).

| NOname a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Merci, merci!
Da' sunt traşi la xerox? Banii. big grin

| Fatamuntilor a răspuns (pentru NOname):

Doamne -fereste! Am eu mutra de interloapa?rolling on the floor

| NOname a răspuns (pentru Fatamuntilor):

N-ai. Mutră. big grin

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Tigarile mentolate si cele "usoare" vor fi pe cale de disparitie.
Lasa-te de fumat/iti distrugi sanatatea!
O zi buna happy

| whatevernvm a răspuns:

Tigari din flori de tei yaya

| Kaℓi a răspuns:

Ti-ai gasit momentul potrivit sa te apuci happy

| OnuOnulică a răspuns:

Kent mentolat și slims. Vei vedea că la slims ai diferite arome.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Imi pare rau, dar au bagat legea noua big grin

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Eu zic sa renunti la fumat si sa nu mai faci asta si alta data tigarile pot provoca dependenta si iti distrug sanatatea nici adultii nu ar trebui sa fumeze dapoi tu.
Renunta la fumat ca e cel mai bine si oricum dai banii pe tigari degeaba, eu nu iti recomand nici una.
Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Smoke weed.

| DeathOfDreams a răspuns:

Virginia Slims.
sau
Vogue.

| AdrianVoicu a răspuns:

Fumeaza-ti creierul ( pe care nu-l ai )

| DumnezeuTatal a răspuns:

S-a dat legea asta, numai mentolate mai sunt. Lasa-te.