| anonim_4396 a întrebat:

Telefondu, calculatoru sau poate cablu de date imi face fitzee frustrated.
Nu pot sa trimit mesaje in calculator, pur si simplu nu imi apare iconita aceea in calculator si nici pe telefon, doar mi se incarca telefonul straight face.

Ce naiba are?

2 răspunsuri:
| FolkVld a răspuns:

Nu neaparat cred ca e ceva de la usb...na nu stiu daca ai Nokia ar trebui sa nu ai probleme cel putin la mine merge fara nici un fel de kit... poti face ceva modificare din bios dar nu te baga singura acolo ca daca strici ceva poti sa il arunci pe geam sau sa ii dai foc.sau ar mai fi o varianta sa iti formatezi cardul de date Se mai intampla nu e o problema cu nimic doar ca uneori nu iti recunoase din prima e foarte usor de rezolvat ce ai tu dar poti incerca ce am zis mai sus si poate se rezolvabatting eyelashes

| Claudiu2011 a răspuns:

Trebuie instalat driverul de la cablu de date. daca e Nokia scrie pe google Nokia pc suite sa ti scoti programul.