| taineamea a întrebat:

Tema de azi: o femeie nehotarata si care nu stie ce vrea. Toate parerile sunt bine venite, insa chiar sunt curioasa ce intelege un barbat prin aceste cuvinte cand le spune si gandeste.

1 răspuns:
| Nolifenodeath a răspuns:

laughing Depinde laughing
o femeie nehotarata- o femeie care nu s-a hotarat ce vrea de la viata de la ea de la ceva ex-"pai nu stiu ce sa fac daca ma conbin cu x ce o sa fac cu y si mai ales ca ii si z ".
nu stie ce vrea, hmm, cam la fel nu stie in ce situatie este pusa nu stie pe cine sa aleaga sau de ce a facut asta ex " pai sti aseara am vorbit cu x si a spus sa ne intalnim si m-am intalnis si m-am sarutat cu el dar nu stiu de ce am facut asta cand eu il iubesc pe y " laughinglaughing parerea mea!