| Alexandru141412341 a întrebat:

TPU stiu ca o sa radeti de mine am venit aicea ca sa ma ajutati cand ma masturbam am ejeculat din greseala pe fata acma o sa radeti da mine in fine.Nu sunt gay! doamne fereste

5 răspunsuri:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Si intrebarea care e? Daca patesti ceva? Stai linistit ca nu patesti nimic. Si ce legatura are daca esti sau nu gay? Evident niciuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu te ajut... Îmi bag p.l. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Adrian(sir interminabil de numere ), iti multumim pentru interesul acordat comunitatii noastre. Echipa de teren v-a ajunge in cel mai scurt timp la tine si-ti v-a inmana un mic chit ( o mascuţa si un guler medical - da, d-ala ca pentru caini puppy dog eyes ) pentru a evita alte accidente. O seara buna!

PS : avem acces la istoricul browser-ului tau, nu are rost sa mai negi - stim totul.

Răspuns utilizator avertizat
| marmeladacupaine a răspuns:

Nu te speria fratelo... faci tenul mai frumos, pot sa-ti confirme si fetele asta.