Tu cum stai cu teama de inaltime?

Intr-o perioada in care majoritatea stirilor despre Ucraina sunt legate de protestele aflate in plina desfasurare, vrem sa va aratam un montaj cu cascadorii care aproape ca sfideaza gravitatia.

Adrenalina, risc, ilegalitate si experiente pe care va invitam sa nu le reproduceti.

Ce zici de cei din clip?

68 răspunsuri:
| Ixoleen a răspuns:

Mi-e frica de inaltime sad

| RafiDx96 a răspuns:

M-au luat toate emotiile, copii aia sunt nebuni la cap, daca in momentul ala li se punea un carcel sau ceva le mergea prost in organism? Sa cazi de la inaltimea aia sigur e dureros. Ce dureros? laughing Aia e moarte curata

| Y0neL22 a răspuns:

Nu imi mai este frica de inaltime, cand eram mai mic imi era. happy

| madopalasias a răspuns:

Foarte rau

| Grapphy a răspuns:

Sincer, groaznic.Stau la bloc la etajul 7 si inca nu m-am obisnuitlaughing