Tu cum stai cu teama de inaltime?

Intr-o perioada in care majoritatea stirilor despre Ucraina sunt legate de protestele aflate in plina desfasurare, vrem sa va aratam un montaj cu cascadorii care aproape ca sfideaza gravitatia.

Adrenalina, risc, ilegalitate si experiente pe care va invitam sa nu le reproduceti.

Ce zici de cei din clip?

68 răspunsuri:
| AnyAnA99 a răspuns:

Eu credeam ca stau bine dar dupa ce m-am uitat la acesti tineri mi-a venit la propiu ameteala laughing (nici acum nu mi-am revenit) Eu cred ca cei din clip sunt cam inconstienti de ce fac, nu stiu, asta e parerea mea, trebuie sa fii cam nebun sa faci asta

| ღHinataღ a răspuns:

Rau de tot

| MyGoodLife a răspuns:

Eu stau foarte bine

| daniellle a răspuns:

I'm terrified.

| Martina5 a răspuns:

Rău

| Zerathull a răspuns:

Stau langa ea fara nici o grija.

Răspuns utilizator avertizat
| Sardinaaa a răspuns:

Eu nu am!

| dinhoo a răspuns:

A little chills...

| StamateAlina1987 a răspuns:

E prea mult pentru mine happy

| MaRyWssssss a răspuns:

Cea ce fac aia din videoclip e nebunie curata, si eu urc la inaltimi dar nu in halul asta

| Ana90088 a răspuns:

Nu prea bine...

| Bog312 a răspuns:

Ăia din clip îs nebuni rau...

| JustiNkov a răspuns:

Pai eu fac parkour nu am de ce sa-mi fie fricca happy

| MikkyAnduu24 a răspuns:

Păi... Nu îmi e frică deloc de înălțime. happy Nu văd de ce ar putea să îmi fie frică.

| IonescuAdriana78 a răspuns:

Foarte rau.

| LokiofAsgard a răspuns:

Rau rolling on the floor

| BiancaL a răspuns:

Tarewinking

| Bluey a răspuns:

Groaznic stau... cand am vazt videoclipul mi s-a pus un nod in gat si a inceput inima sa-mi bata mult mai tare laughing)) :3

| MysteriousGirl244 a răspuns:

Mi se face pielea gaina numai cand ma uit!

| alexAlexalex9991 a răspuns:

Eu, personal cred ca toti avem frica de inaltime, e ceva specific tuturor fiintelor umane. Dar uneori, cum se intampla si in acest video, curajul este mult mai mare decat frica si atunci o subordoneaza.
Sper ca ti-am fost de folos.
Bafta!

| Damaaaaaaaaaarys a răspuns:

Nu mi'e frica de inaltime...winking e ok pentru minee

| Tacu_Serban_1995 a răspuns:

Si mie mi-e frica de inaltime dar imi place sa ma urc pe lucruri inalte

| Alysuka2002 a răspuns:

Imi e frica de inaltimi ca acestea din videoclip.

| And7reea a răspuns:

Sunt nebuni laughing)

| allmotherfuckersneedjesus a răspuns:

Nu am probleme cu asta.

| M5Lucian a răspuns:

Nu am probleme cu inaltimile chiar imi plac happy

| Criistiana a răspuns:

Nu me frica de inaltime, dar astia nu sunt intregi la minte sigur. rolling on the floor))

| maimutica93 a răspuns:

Am frica de inaltime.

| Spataru_Cristina_1998 a răspuns:

Sunt ok cu inaltimea.