| YumiSukinanda a întrebat:

Uitati: eu cu andreea si larisa suntem cele 3 prietene cele mai bune! Dar am observat ca ele 2 nu ma mai baga in seama si ca pentru andreea larisa e un inger iar eu sunt o umbra pentru ea, iar larisa este draguta cu mine(sunt verisoara ei) cateodata dar andreea este cea mai rea cu mine. Ce credeti ca ar trebui sa fac, ar prinde bine o cearta? larisa nu vrea sa se desparta de andreea(ele sunt ca 2 surori dar nu sunt nci macar verisoare dar se inteleg bine ca 2 surori si eu sunt pe dinafara... ce ar trebui sa fac? (aici e vorba de gelozie sau ce?)))... funda macar un sfat!

7 răspunsuri:
| Reiikó a răspuns:

Incearca sa faceti lucruti impreuna intrebale daca vor sa jucati adevar sau provocare sau ce iti place tie!
Vorbeste cu Larisa si spune-i ca ai vrea sa fi si tu ca ele in loc de 2 surori 3! Cat despre Andreea eu zic ca daca incerci sa vorbesti cu ea poate o vei suporta!
Eu zic ca esti si putin geloasa pe ele 2!

| YumiSukinanda explică (pentru Reiikó):

Normal ca sunt, sunt ca 2 picauri de apa si ma ignora, inainte era mult mai bine acum e foarte rauuuuuu doamneee

| Reiikó a răspuns (pentru YumiSukinanda):

Nici mie nu mi-ar placea sa stau in umbra cuiva! Te inteleg! Te simti oribil sa fi ignorata? Daca mai ai nevoie de ceva in legatura cu intrebarea asta intraba!

| YumiSukinanda explică (pentru Reiikó):

Sa ma cert cu ele? larisa nu vrea sa se desparta de proasta aia de andreea si eu voi fi singura.si niciuna nu ma mai baga in seama dacA nu voi mai sta cu ele ca ele sunt vedetele clasei.adica eram toate 3 dar acum doar ele./...si...o urasc pe andrea crying

| Reiikó a răspuns (pentru YumiSukinanda):

Ohh te cred! Nu le mai paga in seama. Le dai prea multa atentie!

| MisDia a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie dar nu verisoara mea
si din pacata eu cu prietena mea am fost la gradinita si ma doare foarte tare cand o vad cu ea dar se sa fac!

| SimoNARaluCA a răspuns:

Pai ar trebui sa vb cu larisa, doar e vara ta sau sa stai si tu cu altcineva si la un moment dat va vrea andreea singura sa vorbeasca cutn si se va purta frumos! Succes!