| anonim_4396 a întrebat:

Uitati E vorba despre 2 prietene ale mele Larisa si andreea ele sunt sertate amandoua si Larisa d emult are planul sa se desparta cu mine de andreea adica noi doua sa ne despartim de Andreea. Am acceptat caci andreea minte si ne face rau mereu! asa si acum se comporta dragut! eu nu vreau sa ma despart de ea dar nu stiu cum sa-i zic celeilAlte. Va rog ajutati-ma ce ar trebui sa fac!

3 răspunsuri:
| ovidiuru a răspuns:

Pai ii spui asa : Larisa eu nu mai vreau sa ma despart de Andreea pentru ca ea si-a invatat lectia, iar acum a devenit o persoana buna si draguta. S-a schimbat complet fata de inainete!

| JojoMik a răspuns:

Parerea mea este sa i spui Larisei ca tu nu vrei sa te desparti de andreea ca este prietena ta si daca ar fi o prietena adevarata larisa te-ar lasa sa faci ce vrei nu te-ar pune sa alegi asta inseamna ca nu este o prietena buna... cred ca andreea se poarta frumos doar ca sa te joci mai mult cu ea de cat cu larisa... si sa i spui andreei ca sa nu mai minta si sa va faca rau. Deci amandoua gresesc. Sper ca te-am ajutat! Pa!

| Alin74 a răspuns:

TPU nu-i pentru copii de 9 aniwinking