| bia0000 a întrebat:

Una dintre pasiunile tale este cititul? Daca da atunci impartaseste-mi impresiile tale despre cartile citite si eu voi face la fel! Imi plac in special romanele de dragoste, dar si altele. Daca te intereseaza lasa-mi un mesaj cu idd tau SAU RELATEAZA O CARTE PE CARE AI CITIT-O!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiutiu mie imi plac cartzile care te invata ceva de exemplu recent am citit o carte care sa numeste "Esecurile pot conduce la succes " dar aceasta e doar parerea mea...