| bia0000 a întrebat:

Una dintre pasiunile tale este cititul? Daca da atunci impartaseste-mi impresiile tale despre cartile citite si eu voi face la fel! Imi plac in special romanele de dragoste, dar si altele. Daca te intereseaza lasa-mi un mesaj cu idd tau

Răspuns Câştigător
| AG a răspuns:

Eu citesc destul de mult, mereu mi-a placut si va ramane o pasiune pe viata. Citesc cam orice dar imi plac in special cartile thriller, SF si anul acesta am descoperit ca imi plac si cele de dragoste. Bineinteles clasicii sunt baza. Ti-am lasat si mesaj cu id-ulhappy

2 răspunsuri:
| ċønŧraśŧ a răspuns:

Mie in general, imi plac cartile de aventura, dar si dragoste love struck. Poeziile nu prea. Citesc doar atunci cand vreau sa ma relaxez, mai ales vara in aer curat love struck happy. Cel mai mult imi place sa citesc din Biblie love strucklove strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi place să citesc şi fac asta destul de des.Îţi pot împărtăşi impresii despre cărţile pe care le-am citit,în schimb, eu nu vreau să mi se spună despre o carte înainte să o citesc. Distruge "magia ". Dacă vrei să-ţi povestesc ceva anume, dă-mi un mesaj cu id-ul tău.