| bia0000 a întrebat:

Na dintre pasiunile tale este cititul? Daca da atunci impartaseste-mi impresiile tale despre cartile citite si eu voi face la fel! Imi plac in special romanele de dragoste, dar si altele. Daca te intereseaza lasa-mi un mesaj cu idd tau

Răspuns Câştigător
| Alessandro a răspuns:

Bună.
Da, una dintre pasiule mele este cititul.
Ce îmi place să citesc?
Păi, romane horror. Mi se par interesante și cu mult suspans. Sunt mult mai bune ca filmele horror.
Am citit multe cărți, și chiar am și scris o carte.
Dacă te interesează, caută pe google : MIHAI CLAUDIU - THE ROAD TO HAPPINESS sau pe http://mihaiclaudiutheroadtohappiness.blogspot.com
Acolo găsești informații despre cartea care este încă în producție.
Pa-pa.

3 răspunsuri:
| manuelaaa a răspuns:

Buna!
Una dintre marile mele pasiuni este scrisul, si cum nu se poate arta fara maestru ador sa citesc:X.cum altfel as putea scrie?laughing
sincer ma bucur ca mai vad oameni, ca tine, carora nu le e rusine sa recunoasca amorul nemuritor fata de literewinking.

| ByaKid a răspuns:

Eu am citit cu placere Ultimul Cantec.E scris dupa filmul The Last Song in care a jucat Miley C. Dar am citit cartea mai intai apoi am vazut filmul.Cartea e pur si simplu minunata! Filmul nici nu se compara cu cartea.In carte sunt detaliate unele sentimente care in film, nu se observa.Dar nu inteleg de ce in carte sunt descrise unele scene care in film nu exista.Cartea e mult mai dramatica decat filmul.O sfatuiesc oricui findca e fantastica.Ma bucur ca nu toti oamenii se liniteaza la cititul etichetelor hainelor sau revistelor.Bravo happy

| misterios_1955 a răspuns:

Mi-a placut cartea print si cersetor deoarece este de drama.Nu dau E-mail.