| lplostonyou a întrebat:

V-a enerveaza oamenii antipatici, s-au pur si simplu nu ii bagati in seama?

Răspuns Câştigător
| night_crawler a răspuns:

Pur si simplu ii ignorwinking

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Toti oamenii au ceva bun in ei.Antipacii in general sunt cei mai barfiti de altii si eu zic ca nu poti sa pui baza in vorbele rautacioase ale oamenilor, deci eu prefer sa ii cunosc, sa vad cat de "antipatici" sunt in realitate.Mereu imi dovedesc contrariulhappy

| Silvia a răspuns:

Eu sunt cea mai antipatica persoana pe care o urasc... Ahh` ce ma enerveaza astafrustrated.oh go on

| monyk a răspuns:

Buna daca o persoana mi se pare antipatica incerc pe cat posibil sa il evit, nu imi plac certurile si nici agresiunile de niciun fel, nu port pica nimanui si imi place sa ma inteleg bine pe cat posibil cu toti, chiar daca nu poti fi pe placul tuturor... cei pe care ii consider cam anitpatici, nu ii bag in seama, ii ignor si gata!

| madalicious a răspuns:

Hmm.ma si enerveaza. dar ma si amuza.ma enerveaza doar atunci cand fac ceva ce nu imi place dar ma amuza cand devin atat de penibili facand acel lucru doar ca sa ma enerveze...

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Ma enerveaza cei care sunt certati cu gramatica laughingfrustrated

| maimutzica a răspuns:

Eu prefer sa-i ignor!winking

| Slash a răspuns:

Mi-e destul de greu sa ii ignor. dar de obicei eu sunt cea antipatica happy.

| alightinthedark a răspuns:

E cu adevarat necomoda prezenta unui om antipatic dar ..trebuie sa'i ajutam. Imi vine in minte o maxima care zice "Iubeste-ma cand merit cel mai putin, atunci am cea mai mare nevoie" deci oamenii astia in primul rand au nevoie de iubire pentru ca sentimentele de ura si sentimentele de nepasare isi au radacina de multe ori intr'o inima tulburata, plina de durere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu cat imi sunt mai antipatici, cu atat ii intep mai tare si mai des. Deci nu ma enerveaza. In ultima instanta, ma amuza. In schimb nu prea agreez agramatii. "Va", nu "v-a" si "sau", nu "s-au".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"M'a" enerveaza cei care nu isi stiu propria limba... frustrated

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine ma enerveaza cei care nu stiu sa scrie corect.De exemplu, tu nu stii cand se scrie,, sau'' si cand,, s-au''. Am sa te lamuresc acum:
,, sau'' -conjunctie, se scrie legat cand poate fi inlocuit cu,, ori''
,, s-au'' se scrie dezlegat cand,, au''este auxiliar.
,, va''-se scrie legat atunci cand este pronume personal
,, v-a'' se scrie dezlegat cand,, a'' este auxiliar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu. nu am nici o treaba cu ei.salut si atat tot.