| MrSoapte a întrebat:

V-ati decis vreodata, sa fiti mai buni?

15 răspunsuri:
| mona a răspuns:

M-am decis de mai multe ori dar nu am reusit niciodata

| 4b a răspuns:

M-am decis, da' n-am luat initiativacrying

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Da, de n ori, dar stiu ceva sigur, doar cu ajutorul Lui Dumnezeu voi fi victorioasa.

| Woodenpints91 a răspuns:

Dacă aş face asta, ar însemna că nu-s mulţumit de cât de bun sunt acum.

Ia stai, bun în ce sens? Evoluţie, sau să fiu mai tolerant cu cei din jur?

| neutrino a răspuns:

Este mare deosebire intre vointa si putinta.

| Mădă0611 a răspuns:

Dap, si sunt mai buna, evit oamenii laughing Pace, liniste love struck

| Dariusuu a răspuns:

Nu.

Inca nu m-am gandit la asta...

| M25M a răspuns:

Nici o data nu am decis, ci am reactionat la diferite contexte.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Am incercat si incerc mereu, dar rezultatele cam lasa de dorit.

| Vans a răspuns:

Nu.Nu dacă te referi cu cei din jur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te referi la cei din jur sa stii ca da si am platit scump, asa ca am devenit indiferent pentru ca am vazut ca aia doare

| blueheart a răspuns:

Hei! Nu trebuie sa iei o decizie in a fi mai bun.Asta este in firea ta. Daca esti o persoana calda, cu multa iubire in suflet, bunatatea face parte din felul tau de a fi.Si daruiesti si mai multe bunatate. Daca esti o persoana rece si porti in suflet rautate, prea putin probabil sa te schimbi si sa daruiesti ceva.
Nu trebuie sa ne decidem in a fi mai buni.Ar trebui sa daruim din suflet bunatatea,sa ne caracterizeze,poate asa ar disparea ura si invidia.
Sa fii mai bun in ceea ce faci, in ceea ce daruiesti asta ar trebui sa fie una din dorintele cele mai importante ale unei persoane, nu averea, dusmania, invidia etc.

| Flaviucu a răspuns:

In fiecare zi dar nu reusesc

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,de foarte multe ori, nu pot spune nici ca sunt buna, nici ca sunt rea.Intr-adevar,uneori mai intrec masura si ma comport putin... urathappy insa, de multe ori reusesc sa fiu mai buna!happy

| EvaneSScence a răspuns:

Da, de fiecare data cand ma cert aiurea cu cineva; dar asta nu inseamna ca data viitoare nu ma gandesc iar. Compris?