| T0T a întrebat:

Vă considerați întregi la minte?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sanatoasa mintal sunt insa nu as spune ca ma incadrez in limitele normalului cel putin nu din toate punctele de vedere. Ma bucur ca nimeni nu poate sa imi citeasca gandurile fiindca ar realiza cat de ciudata pot fi uneori. Si totusi, ma gandesc ca poate cu totii avem momente cand nu suntem intregi la minte.

38 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Crezi ca daca eram intreaga la minte, raspundeam intrebarii tale? laughing
Fiecare are o doza de nebunie..acum nu stiu daca la mine a depasit limitawinking
O zi bunahappy

| anad a răspuns:

N-am pierdut nici o bucatica din minte, insa nu pot garanta pentru ea. (vorba aceea: Unde-i multa minte nu-i toata buna!)

| ɹαℓυ a răspuns:

Nu chiar.

| AvalohAlyn a răspuns:

Ma consider intreg la minte, pana acum nu au fugit deloc partile din creier sau nu a cazut niciuna prin organismlaughing

| Liviu a răspuns:

Nu,in nici un caz, sunt un ciudat, ma rog dar cui ii pasa? Asta e parerea mea despre mine laughing Cat despre intreg la minte... fiecare are un pinguin pe creier, eu am cateva turme blushing

| William a răspuns:

Da.

| Fatamuntilor a răspuns:

Mi s-a spus ca sunt grea de cap, nu stiu ce sa spun=)
In alta ordine de idei....crezi tu ca cineva intreg la minte in lumea asta?
Sa in luam pe Arhimede....Crezi ca daca era intreg la minte alerga e nebun in pielea goala strigang ca disteratul,,, Evrica...,,rolling on the floorSi totusi a ramas in istorie.

| OldSoul a răspuns:

Eu unul da, acum nu stiu cum ma considera ceilalti laughing dar sincer nici nu imi pasa.

| RainmakerX a răspuns:

Este un termen relativ. Sunt normal pentru mine si ciudat pentru altii asa cum altii sunt ciudati pentru mine si normali pentru ei. Logica asta...

| T0T explică (pentru RainmakerX):

Eu am întrebat dacă te consideri nu dacă ești. Logica asta...

| RainmakerX a răspuns (pentru T0T):

Atunci DA! Ai vrea sa zic ceva urat despre mine? Doamne fereste, sa iau painea colegilor mei, ce e asta?(Asta era job-ul lor /sa vorbeasca prostii despre mine) Normal ca DA!

| T0T explică (pentru RainmakerX):

Nu aș vrea neapărat, vreau să văd fiecare ce crede despre el.

| RainmakerX a răspuns (pentru T0T):

Ok,bine! Pai ce intelegi prin intreg la minte? Sunt complet diferit de generatia mea, deci ma consider unul dintre putinii care mai sunt intregi la minte. Astia sar de peste tot fara sa se gandeasca la faptul ca ar putea sa-si rupa ceva, tipa ca nebunii din orice... fac ca niste animale in calduri.
Da, sunt intreg la minte, dar nu multa lume poate sa spuna acelasi lucru!

| T0T explică (pentru RainmakerX):

Eu nu consider nimic, pe mine mă interesează ce consideri tu și să raportezi acest fapt la persoana ta, ceea ce ai și făcut. Dacă pun o astfel de întrebare nu pot impune nimănui ce înțeles îi dă acestui termen. Asta înseamnă a inspecta gândirea celorlați.

| KillMePlease a răspuns:

nu

| KamaSutra a răspuns:

Nu!

| Sociopat a răspuns:

Nu. M-am gandit sa merg la un psiholog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer sa fiu eu ma consider putin schizofrenic, am intrebat niste prieteni daca li se pare ca sunt mai subtil si direct si ei au considerat ca sunt chiar normal...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Tu?

| T0T explică (pentru anonim_4396):

De ce? După îți spun și eu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Că sunt trei sferturi la minte. Acum tu? big grin

| T0T explică (pentru anonim_4396):

Nu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Şi tu porţi sandale cu şosete? laughing

| T0T explică (pentru anonim_4396):

Sunt nebun, nu un dezastru în vestimentație laughing
Deși cele două pot coincide, în cazul meu nu se întâmplă.

| BlackAndWhite1 a răspuns (pentru T0T):

De ce te-ai caracterizat asa?

| T0T explică (pentru BlackAndWhite1):

Nu îți pot răspunde la această întrebare. Doar cine mă va cunoaște într-adevăr va avea acest răspuns...

| BlackAndWhite1 a răspuns (pentru T0T):

Poate va avea o parere diferita de a ta.

| T0T explică (pentru BlackAndWhite1):

Nu cred. Acum cine știe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU. Niciodata. Imi place sa fiu nebun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai pus intrebarea aceasta inseamna ca vrei sa te auto consolezi ca si altii nu sunt intregi la minte sau cum? Pai da, niciodata nu m-am socotit intreg la minte fiindca faceam prea multe prostii nechibzuite cand eram copil si acum tot le fac, de exemplu scriu acest raspuns.

| T0T explică (pentru anonim_4396):

Nu vreau să mă autoconsolez. Îmi place așa cum sunt.

| ubox7007 a răspuns:

Da

| Jorah a răspuns:

Chiar deloc.

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Asta e o intrebare stupida.Sa fi nebun inseamna ca suferi de o afectiune.Cineva care se recomanda nebun vrea doar atentie.

| T0T explică (pentru Apetrei_Bogdan_1995):

Eu am pus întrebarea în formula "vă considerați". Nu e o întrebare deloc stupidă. Ca să fii puțin deviat nu trebuie neapărat să suferi de o afecțiune, sunt mulți care pot să ți-o confirme. Acum eu nu știu dacă ei caută neapărat atenție. Nu mi-am pus problema asta. Dar întrebarea are o anumită formulă pe care dacă o observai nu cred că o mai considerai așa.

| Ayakawelwel a răspuns:

Dap

| fatacurioasa15 a răspuns:

Da,bineinteles.