| night_crawler a întrebat:

Va mai uitati la tom & jerry? laughing ...fiti sinceri...sau care au fost desenele animate care v-au marcat copilaria?

Răspuns Câştigător
| StaRmAgiC a răspuns:

Sailor moon... da tom & jerry...dexter laboratory...scooby doo...etc.acum mai dau pe jetix. ce-i drept...imi plac desenele...de ce nu?

32 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Da. Mă uit la Tom şi Jerry şi la desenele animate care merită şi sunt bune.

| aumih16 a răspuns:

Da desigurlaughing mi-au placut toate seriile! william hanna joseph barbera gene deitch chuck jones! ultimul adica chuck jones a fost mai bun decat predecesorul sau gene deitch! singurul lucru bun despre el este ca a scos rasismul produs de william hanna si joseph barbera! desigur nu a fost chiar incantat de asta! dar el vedea tom si jerry tocmai din alta perspectiva! asa cum stia el ca lucrase si cu looney tunes! dar si cu road runner & wile e coyote! atunci cand i s-a oferit! practic postul de a lucra la acest desen! in favoarea dauna lui gene deitch! el pur si simplu nu a putut refuza oportunitatea! stia ca urma sa vina si randul lui dupa william hanna joseph barbera si gene deitch! evident mai avea un desen atunci in plan! este vorba de gay purr-ee! stiti desenul acela nu! cu motanul portocaliu si pisica aia alba! tot de chuck jones e facut si ala! la motanul portocaliu i se facea ochiul ca o tinta! cand trebuia sa prinda soarecele! desenul acela a ajuns subiect la gala desenului animat din Romania!