| chiftelutacrocanta a întrebat:

Va plac noutatile in viata sau sunteti o persoana dependenta de aceleasi lucruri vechi mereu?

2 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Imi plac foarte mult noutatile, sunt inscrisa la un curs de ingeri pe facebook si acolo chiar pe azi mi-a dat sfatul ca zilnic la trezire sa-mi zic astfel:ma bucur Doamne Dumnezeule ca mi-ai dat inca o zi de viata, si stiu ca azi o sa m-i se intimple lucruri minunate! Deci sunt deschisa spre nou si astept ca un copil:oare azi ce o sa se intimple in viata mea?

| PedoBarbie a răspuns:

Îmi place să fiu la modă.