| Sheisshe a întrebat:

Va place Pariu Cu Viata? Daca da, de ce? Mie imi sunt antipatici aia! Voua?

Răspuns Câştigător
| SongokuJR a răspuns:

De fapt nu e o telenovela e un Musical si sa stiti ca eu nu-i suport, adica da, imi place cum canta toti dar in serial se vede ca inca nu stiu sa joace rolurile, cand ma uit la ei nu pot sa ma faca sa ma captiveze sa incep sa planglaughing sau mai stiu eu ce deci nu imi placthumbs up

5 răspunsuri:
| April27 a răspuns:

Mie nu imi plac deloc pentru ca...pur si simplu nu ma atrag.Nu imi par interesante episoadele lor.Adica: Sore e cu Andrei vai doamne sau Andreea a vorbit cu Marian...(nu e adevarata faza cu sore e cu andrei ) E foarte plictisitor, speram sa ma faca sa ma mai uit.Nu imi place deloc! Singura melodie care imi place e LA LA LOVE restul----VARZA

| HermioneLove a răspuns:

Imi place!

| Lightning1997 a răspuns (pentru HermioneLove):

Mie nu imi place si nu m-as uita.Le place doar adolescentilor de pana in 18 ani, oricine a depasit aceasta varsta deja nu ii mai place, pentru ca este extrem de banal, dar mai sunt si exceptii.

| AcadeauaRozaliee a răspuns:

Nici mie nu-mi place si mi se pare o prostie pariu cu viata

| Sheisshe explică (pentru AcadeauaRozaliee):

E doar o alta telenovele, si nici muzica lor nu imi place!
Ceva gen, m-ai parasit m-ai parasit.WOW ce tare...(Sarcastica)desi aia cu lalalove song e oarecum faina...da doar aia!