| anonim_4396 a întrebat:

Voua va place Pariu cu Viata? Sunt singura careia nu-i place raised eyebrows?

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Hei se pare ca nu esti singura, eu am un poster cu ei in camera si cred ca la toti le'am facut ochelarii si par in nas si i'am mazgalit. Povestea din serial e naspa rau de tot, am vazut si eu un episod si de atunci nu mi-a mai trebuit pariu cu viata. Mi se pare ca personajele sunt foarte enervante si nici nu stiu sa joace cum trebuie+ ca ma enerveaza cand vad in secvente replici de'ale elaborate si ma rog e o tampenie mare mare de tot. dac avrei un serial bun uita'te la my family e pe antena 2 si e o comedie super tare.

| BlackFuneral a răspuns (pentru KellyGreen):

rolling on the floor)))) asta am facut si eu!

17 răspunsuri:
| tenshi261 a răspuns:

Nu m-am uitat la niciun episod, oricum prima data cand am zis ca nu-mi place a fost cand dadea secvente.

| danielavinca a răspuns:

Nu esti singura, mie nu imi place si nu pot intelege ce lle place altora la acest serial

| Shatteredx a răspuns:

Mai bine m-as uita la un perete varuit cu excremente de cal decat la acea emisiune.
Bafta

| BlackFuneral a răspuns:

Clar NU!
E cel mai cretin serial de care am auzit.
fundita pentru minelaughing)))!

| WweEdge a răspuns:

Nici mie nu-mi place

| sndjulian a răspuns:

Mi se pare o porcarie tipic romaneasca

| LeMousiqe a răspuns:

Nici mie nu-mi place sa sincera nu l-am vazut de la inceput si tot ma enerzeaza prietena ca canta melodiile ca sa ma uit si... sper ca te-am convins!@ funda

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu. Nici mie nu-mi place.

| HermioneLove a răspuns:

Din MARE PACATE nu! crying

| HermioneLove a răspuns:

Imi place mult!

| 98Enigma a răspuns:

Mda. nici mie nu-mi place laughing si ma bucur sa aflu ca nu is singuru. big grin

| Kamakura a răspuns:

E cam urat...Si ma enervceaza muzica lor, actorii, etc.

| monamonkey a răspuns:

Mie nu-mi place nici o telenovela. Serialele alea tampite ce vezi pe programul Acasa sunt needucative si proaste. Mereu sunt certuri, crime, scandaluri din cauza unei curve, iubiri, si alte cacaturi. Mai bine te-ai uita pe Discovery.

| aleksia1 a răspuns:

Exista multe persoane ca tine si ca mine laughing)

| AliceAll a răspuns:

Nici mie nu imi place

| Marryuka a răspuns:

Am comentat pe facebook la toate pozele cu ei ceva de genu:,, IS niste prosti cu totii"