| anonim_4396 a întrebat:

Va uitati pe facebook la necunoscuti?

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Lol, da

este aici pe TPU un widget cu cei care au dat like si e plin de copii de 12-14 ani care isi lasa profilul public. Ma uit si ma sparg de ras la ce penibilitati de poze au

| unprietenaproape a răspuns (pentru suntserios):

Mersi de idee

| neutrino a răspuns:

Nu.

| Wøodenpints a răspuns:

Pe mine nu mă pasionează nici măcar cunoscuții.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu am motive.
Eu ma uit doar la prieteni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu. Nu am de ce. Abia intru pe facebook, si cand intru, intru doar pentru a vorbi cu cineva anume sau sa imi iau ce-mi trebuie pentru scoala de pe grup.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.

| SerenaSmiley a răspuns:

Da, ma uit

| Lorde92 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci, toti sunt acum cu facebook-ul. Chiar nu inteleg ce vede toata lumea la facebook. Copii/ oameni care au nick-uri gen "Dragutza Tha, The Termin" -ce e cu voi? straight face Poze la piele goala (la baieti, sa li se vada asa zisele "patratele" sau fetele sa-si are curul pe facebook. ) Sau...cand isi posteaza unul ce asculta, la ce se uita, unde e- cui ii pasa? straight face. Alta chestie: descrierile lungi in engleza pe care nici ei nu le inteleg, combinatiile pe acest site, comment, share, like. Mi se pare o prostie. Imi e rusine ca am avut cont pe acest site de socializare. Traim intr-o lume a internetului. Inainte era "messul", azi facebook-skype-ask. Oricum, asta este parerea mea. Deja stiu ca o sa fie altii gen " ce e cu tine?, n-ai faceebok, esti nimeni!" Bafta ^-^

| deny2002 a răspuns:

Uneori. Pentru ca e funny sa vezi cum arata altii.