| anonim_4396 a întrebat:

Vi s-a intamplat sa va simtiti singuri, desi sunteti inconjurati de multe persoane?

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Absolut in orice ocazie ma simt asa.Mai ales la petreceri.Prea multa lume care zambeste, flirteaza, prea mult zgomot si fumraised eyebrows
La mine e o stare de fapt, singuratateahee hee

| Arthur a răspuns:

Da, de foarte multe ori. De fapt ne nastem singuri si murim singuri.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Mereu...cu exceptia catorva persoane pe care le vad prea rar.

| Bishop a răspuns:

Da, de foarte multe ori...

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Desigur. Atunci cand nu esti inteles, poti avea o sumedenie de oameni imprejur, tu tot in lumea ta ramai. Cand ai nevoie de sprijin si nu ti se ofera, esti de asemenea singur. Dar te sfatuiesc sa nu ramai prea mult in starea asta. Este foarte periculos pentru tine. Incearca sa te inconjori de cei care nu te plictisesc si care gandesc la fel cum gandesti tu. Caci si ei, poate fara unul ca tine, tot singuri se simt...

| AvalohAlyn a răspuns:

Da, de multe ori.Desi am prieteni simteam un gol. ceva trist.

| simona_6231 a răspuns:

Cu toate ca am prieteni si familia mereu langa mine, mai simt uneori ca sunt singura atunci cand sunt neinteleasastraight face.

| bluerose a răspuns:

Mai tot timpul...

| Яùxsi a răspuns:

Din pacate da, de foarte multe ori. M-am simtit singura si aveam un sentiment gen nimeni nu ma baga in seama, sau sunt in plus.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De foarte multe ori;(

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Desigur. Imi pare rau de un singur lucru: pierd timpul acestor persoane care vor sa se distreze si uit ca eu sunt de vina, ei n-au nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, din nefericire mai mereu, desi nu ar trebui...

| bbk a răspuns:

Sincer, da! straight face