| Skarr a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa va ganditi random cum ar fi sa ii dai un pumn in fata cuiva? Cand vorbiti cu o persoana sau mie mi se intampla si pe Youtube. Sau cateodata si alte scenarii mai rele. Nu ma refer cand ai ceva cu persoana aia. Sau ca te gandesti sa o faci pe bune. Dar pur si simplu iti imaginezi scenarii

7 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

"sa va ganditi random cum ar fi sa Ii dai un pumn in fata cuiva... mi se intampla si pe Youtube"
Hai sa-ti spun un banc vechi.
Cica Andruță Ceaușescu, tatal lui Nicolae Ceaușescu, cerea saptamanal fiului sau cate un televizor. La inceput, fiul ascultator fata de tata, i-a trimis. Dar la un moment dat Nicolae il intreaba pe tatal sau: Tata, ti-am trimis mai multe televizoare. Ce faci cu ele?
Iar tatal raspunde: Tii tu minte cand erai mic si spuneai cate o prostie? Ce faceam eu atunci? Iti dadeam un dos de palma peste gura. Ei bine, si acum cand te vad la televizor ca spui prostii, la fel iti dau cu palma pese gura. Numai ca se strica televizorul!
rolling on the floor
Sa nu faci si tu la fel cu pc-ul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ți se întâmplă des e cam aiurea, dar când primești o bucata nu te-ai gândit? Sau tu ești ăla care doar da un fel de Steven Seagal laughing

| Skarr explică (pentru anonim_4396):

Am avut si scenarii cand intra cineva In casa. Si luam ambele variante. Dar da, cateodata sunt un fel Steven Seagal si cateodata mi o iau laughing mai am un pas pana la scenariu de filmlaughing

| morfeo a răspuns:

Imaginatia nu are granite, normal ca fiecare isi imagineaza filmul lui. Unu isi imagineaza ca o **** pe Esca, altul ca ii da un pumn in mecla lui Trump, etc

| Illuminati2016 a răspuns:

Normal ca da laughing

| yonutu555 a răspuns:

Da toata lumea face asta, cand te supara cineva la mine mai sunt uni cu aere de bombardieri si ei cer tigari sa fumeze si multe altele am dat doar un exemplu
, nu cred ca exista om sa nu isi imagineze asemea scenari, si nu e nimic gresit in asta fiecare avem dreptu sa ne imaginam absolut orice, important e sa te poti abtine la gandurile mai rele ca doar nu poti face tot ce iti trece prin cap

| Skarr explică (pentru yonutu555):

Nu ma refer cand te supara cineva. Fara motiv. Doar random iti imaginezi asta.